|
pl-PLen-US

Nowości oddziałów SPArt.

14 lut

Walne Zebranie Sprawozdawcze Oddziału Terenowego Stowarzyszenia Polskich Artylerzystów SULECHÓW

BW, aktualizacja: 2019-02-14

W dniu 20grudnia 2018 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Oddziału Terenowego Stowarzyszenia Polskich Artylerzystów w Sulechowie.

W roku 2018 zarząd oddziału odbył 5 posiedzeń, w trakcie których zajmował się planowaniem i organizacją zamierzeń oddziału. Aktualnie oddział liczy 41 członków.

W 2018 roku przedstawiciele oddziału uczestniczyli m.in. w Spotkaniu Wielkanocnym Dowódcy Garnizonu Sulechów, obchodach Święta Narodowego 3 Maja, majowym spotkaniu artyleryjskim w Toruniu, obchodach Święta Polskiego i Święta 5. Pułku Artylerii w Sulechowie, Centralnych Obchodach Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii oraz innych przedsięwzięciach.

Dowódca pułku płk Sławomir Kula w swoim wystąpieniu przedstawił najważniejsze przedsięwzięcia realizowane przez pułk w 2018 roku oraz główne zadania na 2019 rok.

Z kolei skarbnik oddziału Kolega Marcin Walczewski zaprezentował rozliczenie działalności finansowej oddziału.

Po nim głos zabrał przewodniczący komisji rewizyjnej Kolega Artur Danielski, który omówił działalność komisji rewizyjnej w 2018 roku. Przedstawił również organizację imprez i spotkań w 2018 roku.

W kolejnym punkcie zebrania Prezes Oddziału Kolega Robert Majdecki poinformował o przedsięwzięciach Oddziału Terenowego w Sulechowie w 2019 roku.

W ostatniej części zebrania postanowiono sfinansować obszycie munduru dla nowo mianowanego na stopień majora członka honorowego Kolegi Józefa Kasperowicza. Kolega Marek Szeląg przekazał na ręce Prezesa Oddziału replikę sztandaru 15 Brygady.

Komentarze

Brak komentarzy.

O BW

Photo of BW